
De jubileumcommissie is er klaar voor. Hieronder volgen nog een aantal aandachtspunten voor de jubileumdag en openingstocht. Lees deze goed door en zorg dat je erbij bent aanstaande zondag!!!
Beste leden,
De jubileumcommissie is helemaal klaar voor de openingstocht en de viering van het 15-jarig bestaan. De leden ook. Dat blijkt wel uit het aantal opgaves. Zondagmorgen 29 maart schuiven 125 mensen aan aan het jubileumontbijt. Van de actieve leden hebben zich 110 dames en heren aangemeld voor het ontbijt, de fotosessie en de openingstocht. Wat een fantastisch mooi aantal!
Vanwege het grote aantal deelnemers heeft de jubileumcommissie besloten uit te wijken naar een andere vertrekplaats. De parkeerplaats bij de voormalige Rabobank zal immers te klein zijn. De openingstocht start op de parkeerplaats achter de kerk op de hoek Steeg-Goot. De vertrektijd is onveranderd kwart voor negen.
Houd er rekening mee dat in de nacht van zaterdag op zondag de zomertijd ingaat. De klok wordt een uur vóóruit gezet.

De kaarsjes voor goed, of minstens redelijk weer, branden al volop. Het feestontbijt zal onder alle omstandigheden doorgaan. Er zijn veel voorbereidingen aan vooraf gegaan, dus kom ook allemaal. De openingstocht zal alleen niet doorgaan als de weersomstandigheden extreem zijn, en daar ziet het niet naar uit.

Het zou natuurlijk het mooiste zijn als we allemaal in korte broek en in shirt met korte mouwen zouden kunnen vertrekken. Zo gunstig zijn de weersvoorspelling nu ook weer niet. Dames en heren, maak uw eigen keuze, maar zorg er wel voor dat u het nieuwe, prachtige tenue van het Naers Peloton aan heeft. En jullie zetten natuurlijk de hagelnieuwe helm op. Laten we nu afspreken dat iedereen zijn helm op de ontbijtlocatie aan zijn eigen racefiets of mountainbike hangt.
Tot zondagmorgen,
De jubileumcommissie