header standaard np

Bij Sportcentrum Papendal, de ideale uitvalsbasis voor een weekend vol sportavontuur, verzamelde zich op vrijdag een gevarieerde groep Naerse pelotonners van alle leeftijden, zowel dames als heren.

Ze hadden hun ogen gericht op dit langverwachte uitje. Na een buiige ochtend werd de planning aangepast, maar al vrij snel brak de zon door en iedereen bracht zijn fiets in paraatheid. Sportiviteit en vriendschap splitste zich op in drie disciplines: racefietsen, mountainbiken en gravelbiken, elk gedreven door hun eigen liefde voor de pedalen.

Lees meer...

Op een regenachtige zaterdag leek de geplande rit naar Kanne aanvankelijk in het water te vallen. Gelukkig werd de tocht niet geannuleerd, maar slechts uitgesteld. Op de veelbelovende zondag waren de weergoden ons gunstig gezind, waardoor de tocht naar Kanne alsnog werkelijkheid kon worden. Met een groep van 14 enthousiaste langeafstandsfietsers stonden we klaar om een avontuur van ongeveer 200 kilometer en ruim 1000 hoogtemeters aan te gaan.

Lees meer...

Zaterdag 22 juli stond de Eifeltocht op de agenda. Een jaarlijks terugkerende route in natuurpark de Eifel. Glooiend landschap met korte klimmetjes, maar zeker niet vlak en wederom mooie vergezichten. Een kleine teleurstelling bij de vertrouwde pauzeplek, de Bäckerei in Gemund was volledig verwoest door de overstromingen van juli 2021.

Lees meer...

In het prachtige landschap van Spa, bekend om zijn adembenemende heuvels, besloten 9 pelotonners een uitdagende fietstocht te maken met 13 beklimmingen en zeker niet de minste. Sommigen misschien wel bekend met de namen als "Sur le Stockeu" - "La Haute Levée" - "Côte du Rosier-Est". Gedurende de dag begon ook de hitte op te spelen. Echter bergafwaarts kon je genieten van de snelheid en de wind die voor een beetje verkoeling zorgde. Ontsnappingen waren er ook, maar hard naar boven beuken zoals Eddy Merckx dat deed, lukte bij lange na niet.

Lees meer...