Kessel-eik Keizerbaan tot Houtsnip-oversteken en via Baarlo, Blerick, langs flatgebouwen naar Grubbenvorst. Lottum richting Horst. Sevenum naar America, Midden Peelweg over naar Helenaveen richting Grashoek naar Beringe via Melkweg en Heldenseweg naar Neer.
Klik op de afbeelding voor vergroting
79 km, n/a